İlk olarak kedilerinize özel olarak yapılan sinekliklerin hakkında bilgi vermek ve fiyat listesi yayınlama gereği duyuyoruz. Özelliklerini anlatırken bir kedi teli nasıl olmalı bunlarıda anlatacağız yani körü körüne sitede sizi tutmak amacı ile değilde baştan sonra faydalı bir kedi sinekliği fiyat listesi yazısı okumuş olacaksınız.

Önemli not: Kullandığımız özel tel ve alüminyum profil piyasası dolar bazında olduğu için sürekli siteye girip fiyat güncelleyemiyoruz. Burada yer alan fiyatlar sizlerin aşağı yukarı bir fiyat bilgisi aklınızda oluşması içindir. Lütfen güncel fiyatlar whatsapp veya arayarak fiyat alınız. Fiyat alırken istediğiniz modeli,  ilçeniz, pencere kapı renginiz ve istediğiniz pencere/kapı adedini belirtiniz.

kedi sinekliği
Kediler için yapılacak sineklikte eğer dışarıdan kedi girmemesini istiyor iseniz ayrı içeriden kedi çıkmasın istiyor iseniz ayrı ürünler yapılır. Mesela dışarıda ki kediler cesaret edip penceredeki herhangi bir cismi zorlamazlar tabi kediye kendi evi gibi hissettirmedi iseniz bunun için dışarı açılan normal tüllü bir sineklik işinizi görür. Ama kediye yüz verdi iseniz teli sağlam tutmanız gerekir ve bu nedenle alüminyum tel yaptırmanız gerekir. Yine bu dışarıdan gelecek kedi olduğu için dışarı açılan menteşeli sineklik modeli olabilir.

Kedi dışarıdan değil, içeride kendi kedimiz ise dışarı açılır değil, içeri açılır model yapmak zorundayız. Ve dışarıda ki kediler cesur değildir ama içeride ki kedi kendi evi olduğu için ve meraklı olacağı için mecburen pencere telini sağlam yapmalıyız çünkü kedimiz ilk zamanlar kesinlikle uğraşacaktır. Bu uğraşma tırmanma ile sınırlı kalacak. Çünkü daha farklı bir şekilde pencere teli ile oynamalarını görmedik. Yani normal bir tül değil daha sağlam pencere teli kullanacağız. Fiyat listesinde alüminyum ve çelik olarak bunların hepsinden bahsedeğiz.

Esas konumuza dönersek bu ürün kedi dışarı ittireceği için içeri açılır olacak yani özel kasası ile dışarı monte edilecek ama içeri doğru açılacak. Yani kedi için yapılacak ürün kesinlikle içeri açılır olması gerekir. Bu fiyat listesinde biraz daha yüksek oluyor çünkü içeri açılması için ekstra kasa kullanılıyor.

Kedi sinekliği için yapılacak üründe aslında sineklik demek yanlıştır. Çünkü bu kedi ve çocuk güvenlik ürünüdür. Yani nasıl ki kedi açamıyor küçük çocuklarda açamazlar ve sağlam olduğu için her ikisinede faydalıdır. Çocuk pencere güvenliği içinde olacağı için kilit sistemi önemlidir. Biliyorsunuz şimdi ki çocuklarda kedilerde zeki bu nedenle kilit sistemi sağlam olmalı. Normal sürme kilitler ile oynayarak açabilirler bu nedenle sağlam çektiği zaman açılmayacak çok etkili bir sistem kullanmaktayız

Kedi sinekliği iletişim için 0545 9082008 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

KEDİ SİNEKLİĞİ FİYAT LİSTESİ

  • Yırtılmaz çelik telli, içeri açılır dışarı ittirilemez ve özel kedinin açamayacağı sistem bir Pencere 300 tl, kapı boyutlu 500 tl’den başlamaktadır.  Montaj yapılacak ilçeye, çerçeve rengine, ölçüye bağlı olarak fiyat değişebilir net fiyat için WhatsApp 05432397857

Fiyat listesi yaptıracağınız adet, renk ve ilçeye bağlı değişkenlik gösterir. Aşağı yukarı bu kedi sinekliği fiyatlarıdır.  Daha net bilgi ve fiyat için 05459082008 numaralı telefona whatsapp ile bulunduğunuz ilçe, istediğiniz adet ve pencere rengini belirtmeniz yeterlidir.

TEL : 0545 908 2008-Tıkla kolayca WhatsApp Yaz !!!!

Yırtılmaz çelik

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir