Bu sayfada kedi sinekliği fiyatları hakkında bilgi verilmektedir.

Kullandığımız tel yırtılmaz çelik teldir. Yani kediniz hiç bir şekilde yırtamaz. 304 KROM NİKEL  kalitede tel kullanıyoruz. Su ve yağ kir sökücü temizlik  spreyi ile arada bir temizlendiği sürecede korozyona uğramaz bu sayede pas lekesi oluşmaz. Yani  ürünü arada bir banyoda veya üstünde su vs güzelce temizlenirse genel olarak paslanmaya dirençli kalitededir. Temizlenmez ise korozyona uğrar normalde sorun yaratmasada bilgiyi vermemiz gerekli olduğu için buraya sizler için yazdık.

Fiyatlar aklınızda fikir oluşması içindir.

Ürünlerimiz piyasada bulunmayan kaliteli ürünlerdir. Ucuz isteyenler için dışarı doğru açılır yapabilmekteyiz. Tavsiye etmesekte kiracı olup bütçesi yeterli olmayan veya başka sebeplerden isteyenler için dışa açılım yapmaktayız. Sürme kilit takarak kedinin açamamasını sağlamaktayız.

Diğer esas modelimiz içeri açılırdır. Kedi dışarı itemez. Çerçeve rengi fiyatı etkiler

2021 Ekim AYI FİYAT Listesi (dolara bağlı güncel fiyat sorunuz.)

Burada yer alan fiyatlar sadece aklınızda fiyat oluşması için başlangıç fiyatları ürünler dolar bazında olduğu için buradaki fiyatlardan yüksek çıkabilir yani güncel fiyatları öğrenmek için bilgi alınız.

  • Beyaz Pet kedi tülü dışa açılır kedinin açamayacağı pencere kedi sinekliği fiyatı 250 tl kapı 400 tl
  • Beyaz çelik telli dışa açılır kedinin açamayacağı pencere kedi sinekliği fiyatları 300 tl  – kapı 500 tl
  • Beyaz- Pet kedi tülü -içe açılır – kedinin açamayacağı pencere kedi sinekliği fiyatı 325 tl kapı 525 tl
  • Beyaz- Çelik telli – içe açılır –  kedinin açamayacağı pencere kedi sinekliği fiyatı 375 tl kapı boyutlu  575 tl
  • Kahverengi, Antrasit %10-20 özel renk içinse fiyat sorunuz
  • Burada yer alan fiyatlar aşağı yukarı aklınızda fiyat oluşması içindir. Yani sayı , ilçe ve pencere rengi belirtip net fiyat isteyebilirsiniz.

kedi sinekliği fiyatları

. Tüm istanbula hizmetimiz vardır. 1-2 ADET için fiyatlar daha pahalı olabilmektedir.  Montaj isterse iz tabi yol ücreti montaj ücreti gibi etkenler var. 5 ve üzeri için yukarıda ki fiyatlar . Yani bir daire bazında yaptırmak istediğinizde geçerlidir. Net fiyat bilgisi için bizlere bulunduğunuz ilçe, istediğiniz adeti belirtebilirsiniz. Whatsapp ve sms numaramız 0545 908 2008