Bu sayfada kedi sinekliği fiyatları hakkında bilgi verilmektedir.

Kullandığımız tel yırtılmaz çelik teldir. Yani kediniz hiç bir şekilde yırtamaz. 304 KROM NİKEL  kalitede tel kullanıyoruzç .Su ve yağ kir sökücü sprey ile arada bir temizlendiği sürecede korozyona uğramaz bu sayede pas lekesi oluşmaz. Yani  ürünü arada bir banyoda veya üstünde su vs güzelce temizlenirse genel olarak paslanmaya dirençli kalitededir. Temizlenmez ise korozyona uğrar normalde sorun yaratmasada bilgiyi vermemiz gerekli olduğu için buraya sizler için yazdık.

Fiyatlar aklınızda fikir oluşması içindir.

Ürünlerimiz piyasada bulunmayan kaliteli ürünlerdir. Ucuz isteyenler için dışarı doğru açılır yapabilmekteyiz. Tavsiye etmesekte kiracı olup bütçesi yeterli olmayan veya başka sebeplerden isteyenler için dışa açılım yapmaktayız. Sürme kilit takarak kedinin açamamasını sağlamaktayız.

Diğer esas modelimiz içeri açılırdır. Kedi dışarı itemez. Çerçeve rengi fiyatı etkiler

2019 HAZİRAN AYI FİYAT LİSTESİ

Burada yer alan fiyatlar sadece aklınızda fiyat oluşması için başlangıç fiyatları ürünler dolar bazında olduğu için buradaki fiyatlardan yüksek çıkabilir yani güncel fiyatları öğrenmek için bilgi alınız.

  • Beyaz Alüminyum telli dışa açılır kilitli pencere kedi sinekliği fiyatı 200 tl kapı 300 tl
  • Beyaz çelik telli dışa açılır kilitli pencere kedi sinekliği fiyatları 300 tl  – kapı 500 tl
  • Beyaz Alüminyum telli içe açılır  kilitli pencere kedi sinekliği fiyatı 225 tl kapı 350 tl
  • Beyaz Çelik telli içe açılır  kilitli pencere kedi sinekliği fiyatı 300 tl kapı boyutlu  500 tl
  • Renkli Alüminyum telli içe açılır demir kilitli pencere kedi sinekliği fiyatı 250 tl kapı 400 tl
  • Renkli  Çelik telli içe açılır demir kilitli pencere 350 tl  kapı fiyatı 550 tl
  • Burada yer alan fiyatlar aşağı yukarı aklınızda fiyat oluşması içindir. Yani sayı , ilçe ve pencere rengi belirtip net fiyat isteyebilirsiniz

kedi sinekliği fiyatları

. Tüm istanbula hizmetimiz vardır. 1-2 ADET için fiyatlar daha pahalı olabilmektedir.  Montaj isterse iz tabi yol ücreti montaj ücreti gibi etkenler var. 5 ve üzeri için yukarıda ki fiyatlar . Yani bir daire bazında yaptırmak istediğinizde geçerlidir. Net fiyat bilgisi için bizlere bulunduğunuz ilçe, istediğiniz adeti belirtebilirsiniz. Whatsapp ve sms numaramız 0545 908 2008